May 2013

I choose to be happy.

23. may 2013 at 20:18 | Đenny |  stories
Large
Proč jsou vlastně lidé nešťastní a trápí se? Proč se litují? K čemu to vůbec je? Chápu. Někdy je k tomu dost velký důvod, ale proč se k tomu neustále vracet a litovat se? Když k tomu máme důvod, pak je lepší se vybrečet se z toho a podobně.
Jen pak nacháu ty lidi, kteří se trápí z úplných maličkostí. Napříkad z toho že si o nich někdo nemyslí zrovna nejlepší věci, že dostali špatnou známku, že nedosáhli toho co chtěli. Ale proč se kvůli tomuhle trápit? Z toho že si o mě myslí že jsem **** bych si nic nedělala, je to jen jeho názor. Ty lidi kteří mě opravdu znají a mají mě rádi, tak vědí že to není pravda a nikdy by to o mně neřekli. A to je hlavní. Zajímá mě názor jen těch které mám ráda, ostatní mi můžou být někde. Na známkách sice záleží, ale to že občas dostaneme špatnou známku nic neznamená. Můžem procházet s 1 a 2, a být uplní idioti a mít to jenom našprtané [i takové případy znám]. K čemu jim jsou dobré známky když jsou vlastně tupí jak poleno, a jestli se to doslova nenašprtají tak nic neví? A jestli se mi nepovedlo to čeho jsem chtěla dosáhnout? No tak to zkusím příště! A budu to zkoušet do té doby než co se mi to nepovede.. [never give up] když budete věřit v to, že se vám to jednou povede, tak jak chcete a budete trpělivý a obětujete pro to něco. Pak se vám to opravdu splní :)
Large

bullshit

23. may 2013 at 17:35 | Đenny
Zdravím. Nejdříve bych se vám chtěla omluvit za to, že sem teď vůbec nepíšu. Jo jsem hrozná.. :D Snad to napravím :) Ale prostě.. někdy mám období kdy mě vůbec nebaví psát, a musím si dát na chvíli pauzu, a pak mě to zas časem chytne.. :) ,Přijde mi že teď poslední dobou jsem docela náladová. Nesnáším to. Nejdřív mám záchvaty smíchu a za chvíli mám dementní náladu že přemýšlím nad takovými kravinami, že mám pak z toho špatnou náladu a je mi do breku.. Taky už přestávám chtít pana X. když se nad tím tak zamyslím, tak jsem se o něj 'snažila' 2 měsíce O.o asi nemá zájem,. ale to je fuk, teď nemám náladu to tady řešit..

Tohle bude spíš takovej orientační článek. Příští článek chci udělat na nějaké určité téma. :)
Svůj čas teď trávím se svým psem Maxíkem, protože je čerstvě po operaci, a tak leží a jen někdy s ním jdu na procházku. Pořát ho hlídám, aby si neolizoval sešitou ránu na břichu [tam ho operovali] Je mu ale značně líp než včera, je vidět že se to lepší. Tak doufám že za chvíli bude zase v pohodě :)

I want you <3

15. may 2013 at 19:44 | Đenny |  Diary
Taky milujete ten pocit, když vám napíše osoba, která se vám už delší dobu líbí? Taky, kdo by nemiloval.
Pro mě to bylo něco nepochopitelného a neskutečného. Protože jsem celý týden čekala až mi napíše, už jsem ztrécela naději že by mi vůbec někdy mohl napsat. A proto když mi napsal, tak jsem tomu nemohla uvěřit. Nemohla jsem uvěřit tomu že si sním píšu. Nebudete mi věřit, ale rozbrečela jsem se štěstím :') [Budete si myslet - proboha, to jen z toh že ji napsal? božee, ta holka je dovná.] Ale no a co ? Já se v tu chvíli cítila nádherně a to je hlavní :3 Tak moc jsem si to přála, až se to nakonec splnilo! Smála jsem se do monitoru pokaždé, když jsem viděla že mi píše, a popsat pocit když mi napsal něco lichotivého ani nejde :') tyhle pocity bych přála každému :3

Tak moc bych si přála ho vidět.! Neviděli jsme se spolu už asi 4 týdny, a mě to strašně štve! :/ Jak moc bych si přála s ním jít ven :3 Abych měla tu možnost ho poznat blíže, víc osobně :) Moje největší přání bylo aby mi napsal, to se splnilo :') a další moje přání bylo aby jsme spolu šli ven, a doufám v to že se to splní :)

Na jednu stranu se nechápu. Když jsme si psali tak jsem byla taak šťastná :3 a když byl včera online, tak jsem ani nechtěla aby mi napsal. ani dneska moc nechci aby mi napsal. No prostě se nepochopím -_- Teď přemýšlím že bych mu napsala já. Nechci být zase vtěrka. To snad ne. Já vím, je to na mě jestli mu napíšu nebo ne, ale já právě nevím co chci. Ještě předevčírem jsem si byla jistá v tom co chci. A teď? měním názory? Divná nálada? no nic, vím že tenhle článek stojí za nic, ale já jsem ho napsat musela. ;)

Tumblr_me4hhycqpp1r8hg1ho1_500_large
V tomhle jsem si jistá ale 100% ↑

Citáty .

10. may 2013 at 19:39 | Đenny |  Quotes
Procházela jsem si takovou stránku, kde jsou nejrůznější citáty. Je jich tam opravdu spousta, tak bych vám sem chtěla přidat ty co se mi líbili nejvíc :) Tak doufám že se vám aspoň nějaké budou líbit :)


"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.""Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe."


"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi."


Love the life you live, live the life you love .

6. may 2013 at 21:41 | Đenny |  stories
Je to tak jednoduché. Nechápu ty, co v tom vidí takové složitosti.. ano neříkám že život je zrovna vždycky nejrůžovější. Každý si projde něčím nepříjemným, co ho srazí na kolena, ale je jen na něm jak se s tím popere. Buďto to vezme optimisticky, a bude to brát jako překážku kterou mu život nadělil, aby ji překonal a stal se o trošku silnější než před tím. A nebo to vezme tou druhou cestou, bude se litovat a říkat jak to nezvládá, a nakonec to všechno vzdá. Ale proč ? Nic není nemožné, když se chce, a jsi ochotný pro to něco obětovat. je takový 'citát': 'Jestli chceš duhu, musíš se smířit s děštěm.' A myslím že je na tom dost pravdy.

Snažím se do světa koukat optimistickým pohledem. Ale vím kdy si sundat růžové brýle a začít to brát torchu realisticky. I když se mi zrovna vždycky nedaří být ta usměvavá holka [nesnáším přetvářku, tak když mi není nejlíp, nestydím se za to. Svoje city dávám najevo. nebudu nic zakrývat..], tak se snažím zlepšit si náladu a přestat myslet na to špatné. Protože čím víc budeme myslet na to špatné, ničemu nepomůžeme, jen to zhoršíme.

Large

Napadá mě teď tolik myšlenek. Tak mě omluvte za to, jestli tenhle článek někdy nebude dávat moc smysl. Nebo že budu plácat páté přes deváté. Ale chci to sem všechno vypsat. Jestli si to někdo přečte celé, tak by mě to mile překvapilo. A ještě víc by mě potěšilo, kdyby někdo na to napsal zase svůj názor, a jak to vidí. Ráda se dělím o svoje názory, a debatuji a porovnávám je s ostatními. Každý má jiné názory, a právě o to mi to příjde zajímavější. Tak se nebojte mi napsat svůj názor.


Large

fall in love .

5. may 2013 at 18:51 | Đenny |  Diary
Large
jak jste si mohli všimnout, tak jsem změnila design blogu. upřímně, se mi to dost líbí :) přesně něco takového jsem chtěla. však jsem taky na tom pracovala hodinu a něco :D můžu za to poděkovat několika blogům, od kterých jsem se nechala inspirovat, ale hlavně anyny, jinak by mě to asi nenapadlo O.o

uughh . moje mamka s nevlastním taťkou mi přišli na blog-.- nevím jak se to mohlo stát. vždycky když jsem se na počítači koukala na blog, tak jsem odstranila hystorii, mamce to bylo nějaké divné, že pořát mažu hystorii [mysleli si, že si píšu s nějakýma klukama, ale v tu dobu jsem si s nikým nepsala:D] a tak si stáhli nějaký program na to, že i když se smaže hystorie, tak uvidí na jakých stránkách jsem byla atd.. fuck -.- doufám že si tohle nepřečtou!:D:D ale odjeli na 3 dny někam na moravu, takže pohoda :D a jestli si to přečtou? tak budete znát důvod, proč nebudu psát dlouho články [dostanu zaracha:D]

Spala u mě kámoška a napsala z mého účtu panu x.! nejdřív jsem myslela že jí zabiju!:D ale postupně jsem změnila názor, a teď bych jí za to možná i poděkovala :D :') pak jsme si psali asi 4 hodiny, a dneska taky:D:)) ani nevíte jak jsem šťastná [stejně mi to je ale k prdu, protože nemůžu mít kluka] Prostě si dokážeme psát hodiny i o úplných kravinách. nejvíc mě potěšilo tohle: psali jsme si asi hodinu o jednom videu a dělali jsme si z toho srandu. a pak jsme si napsali jak jsme vůbec na tohle téma narazili, a že si o tom píšem už docela dlouho a že se divím že nás to baví atd.. on mi napsal 'mně stačí jen to,že si s tebou píšu:)' uuaaa:D vím že si teď o mě říkáte [jestli jste si to vůbec přečetli] že strašně přehánim, a že z toho nadělám..ale mně na tom docela záleží,a opravdu mě to potěšilo:) a ještě něco. :D jak ta moje kámoška chodí s tím klukem, tak ten její kluk se zeptal pana x. co na mě říká, a on řekl že se mu líbim:3:D sice ho ZATÍM moc neznám [taky mi psal že by mě rád poznal a že se určitě poznáme] ale příjde mi že je strašně milej a hodnej, navíc je i šíleně pěknej:') asi jsem v sedmém nebi.

v sobotu jsem měla závody a skončila jsem 4! ..ze 4 -.- :D:D:D nojono, dost jsem to zkazila. na akrobacii jsem celou dobu improvizovala, takže jsem pochopitelně zapomněla plno cviků a navíc jsem se nohou kopla do žebřin. spadla jsem z kladiny i z hrazdy. tak se pak není čemu divit. ale, POJEDU NA REPUBLIKU!:D:)) sice za dorostenky [starší skupinu] ale to mi vůbec nevadí. taková šance se jen tak nestává. byla bych hloupá, kdybych tam nejela. pojedu tam na celej příští tejden od pátku do neděle. ale mám co dělat teda. musím se do tý doby toho hodně naučit. zatím si vedu dobře. byla jsem dneska na hodinu běhat, cvičila jsem a protahovala se:)

vím že si tenhle celý článek přečte jen málo kdo, ale píšu si tu hlavně sama pro sebe:) ..abych se vypsala, abych se na to za 20 let mohla podívat, a zasmála se tomu co jsem dělala a jaká jsem byla, a vzpomenu si na zážitky, které bych třeba normálně ztratila;)

Hello may :-)

1. may 2013 at 14:59 | Đenny |  Diary
Tak a je tu 1. máje. Sice tenhle svátek moc neřeším, ale dneska asi uschnu :D -_- A jak jste si včera užili čarodejnice?:) Já nic moc. šla jsem domů o půl 8. why no?-_- Né, měla jsem svoje důvody- bylo mi špatně (byla jsem ještě pořát nemocná), foukal hodně vítr, byla zima, a stejně tam nikdo nebyl,takže i nuda :D jojojo, jsem teďkon celkem negativní. musím na tom zapracovat :D.
Large
Se ségrou jsme si řekli že od prvního, začneme běhat, cvičit atd. atd. :D taky jsme chtěli začít dělat 'výzvu' to je takový obrázek podle kterého budete každý den dělat dřepy, a pustupně budou přibívat a přibíhat. je to docela záhul, protože celkem za 30 dní uděláte 3295 dřepů :O wohoo, aspoň mám nějakou motivaci :D :D chtěla bych to zvládnout :3 ( TADY MÁTE TEN OBRÁZEK, NA KTERÉM TO MÁTE VŠECHNO NAPSANÉ ) dneska ale musím ležet, abych byla zdravá. o víkendu mám totiž gymnastické závody a tak musím trénovat :-)
Taky bych chtěla napsat nějakou povídku.. nebo aspoň nějaké články na zamyšlení, na nějaké téma. :) nějaké nápady, nebo přání na články?:) Né, že by mi docházeli nápady, jen chci něco přidat :) Taky přemýšlím o nějakém novém projektu :)) ale to se ještě uvidí :D Mějte se krásně :-)