fall in love .

5. may 2013 at 18:51 | Đenny |  Diary
Large
jak jste si mohli všimnout, tak jsem změnila design blogu. upřímně, se mi to dost líbí :) přesně něco takového jsem chtěla. však jsem taky na tom pracovala hodinu a něco :D můžu za to poděkovat několika blogům, od kterých jsem se nechala inspirovat, ale hlavně anyny, jinak by mě to asi nenapadlo O.o

uughh . moje mamka s nevlastním taťkou mi přišli na blog-.- nevím jak se to mohlo stát. vždycky když jsem se na počítači koukala na blog, tak jsem odstranila hystorii, mamce to bylo nějaké divné, že pořát mažu hystorii [mysleli si, že si píšu s nějakýma klukama, ale v tu dobu jsem si s nikým nepsala:D] a tak si stáhli nějaký program na to, že i když se smaže hystorie, tak uvidí na jakých stránkách jsem byla atd.. fuck -.- doufám že si tohle nepřečtou!:D:D ale odjeli na 3 dny někam na moravu, takže pohoda :D a jestli si to přečtou? tak budete znát důvod, proč nebudu psát dlouho články [dostanu zaracha:D]

Spala u mě kámoška a napsala z mého účtu panu x.! nejdřív jsem myslela že jí zabiju!:D ale postupně jsem změnila názor, a teď bych jí za to možná i poděkovala :D :') pak jsme si psali asi 4 hodiny, a dneska taky:D:)) ani nevíte jak jsem šťastná [stejně mi to je ale k prdu, protože nemůžu mít kluka] Prostě si dokážeme psát hodiny i o úplných kravinách. nejvíc mě potěšilo tohle: psali jsme si asi hodinu o jednom videu a dělali jsme si z toho srandu. a pak jsme si napsali jak jsme vůbec na tohle téma narazili, a že si o tom píšem už docela dlouho a že se divím že nás to baví atd.. on mi napsal 'mně stačí jen to,že si s tebou píšu:)' uuaaa:D vím že si teď o mě říkáte [jestli jste si to vůbec přečetli] že strašně přehánim, a že z toho nadělám..ale mně na tom docela záleží,a opravdu mě to potěšilo:) a ještě něco. :D jak ta moje kámoška chodí s tím klukem, tak ten její kluk se zeptal pana x. co na mě říká, a on řekl že se mu líbim:3:D sice ho ZATÍM moc neznám [taky mi psal že by mě rád poznal a že se určitě poznáme] ale příjde mi že je strašně milej a hodnej, navíc je i šíleně pěknej:') asi jsem v sedmém nebi.

v sobotu jsem měla závody a skončila jsem 4! ..ze 4 -.- :D:D:D nojono, dost jsem to zkazila. na akrobacii jsem celou dobu improvizovala, takže jsem pochopitelně zapomněla plno cviků a navíc jsem se nohou kopla do žebřin. spadla jsem z kladiny i z hrazdy. tak se pak není čemu divit. ale, POJEDU NA REPUBLIKU!:D:)) sice za dorostenky [starší skupinu] ale to mi vůbec nevadí. taková šance se jen tak nestává. byla bych hloupá, kdybych tam nejela. pojedu tam na celej příští tejden od pátku do neděle. ale mám co dělat teda. musím se do tý doby toho hodně naučit. zatím si vedu dobře. byla jsem dneska na hodinu běhat, cvičila jsem a protahovala se:)

vím že si tenhle celý článek přečte jen málo kdo, ale píšu si tu hlavně sama pro sebe:) ..abych se vypsala, abych se na to za 20 let mohla podívat, a zasmála se tomu co jsem dělala a jaká jsem byla, a vzpomenu si na zážitky, které bych třeba normálně ztratila;)
 


Comments

1 Kami | Web | 6. may 2013 at 15:38 | React

ježiš ty se máš!:))) závist.
no měla jsem taky takovej případ v pátek:D kámoška šla na můj profil a napsala mu,jelikož když jsem mu psala naposled tak neodepsal,prostě ignore-_- a já z toho byla hodně špatná,páč předtím mě uplně nabaloval..a taky jsem myslela že ji zabím,ale nakonec jsem byla hrozně ráda,psali jsme si zase skoro celej den!:) ale ted je to zase na nic.když jsem se zas něco dozvěděla:(.Ježiš nepřežila bych kdyby mi mamka přišla na blog,naštěstí chodí maximálně na maila a to jednou za půl roku:D a neumí na tom takže OK:D

2 D. | Web | 6. may 2013 at 15:58 | React

jůů to je krásný:)) závist♥ a máš to tu ted dokonalý:3:3

3 Martinka. | Web | 6. may 2013 at 18:30 | React

Pěkný desing!:)))
Ale buď v klidu. byla si první!:) (od konce,to už nikdo neřeší.;))
Tak tvým rodičům vyřiď,jestli ti dají zaracha,nebudu je mít ráda!:DDD :-*

4 Unicorn. | Web | 6. may 2013 at 20:40 | React

Tvůj nový layout je krásný, opravdu. Mám ráda takové floral pozadí, taky ho mám na blogu a to "SMILE." je zkrátka jen třešnička na dortu.

Snad ti na blog nepůjdou přečíst články a když ano, řekla bych, že by neměli nic namítat, protože píšeš pěkné články. :)
Víš, mě by naopak nenapadlo říkat, že přeháníš, protože když člověk nachází zalíbení, tak si všímá i maličkostí a to je krásné. Já nejsem zamilovaná, zalíbená, a proto mě vždycky potěší, když někdo v mém okolí je. :)
Snad se ti na republice bude dařit více. Budu ti držet palce. A v posledním odstavci si zmínila krásnou myšlenku blogu. Jeho klad.

Ke komentáři u mě na blogu. Jsem si jistá, že na zemi je spoustu krásných míst bez lží a zármutku. Ale takové místo nebudují budovy a adresy, ale lidé. Každý může najít své místo, kde by chtěl aby vyrůstaly jeho děti, ale důležité je, aby ho našel v srdci a nechal ho vyplout na povrch. To, že na něm budou svině, které jsou úplně všude, je něco, čeho si šťastný člověk přestane všímat. :) A děkuju za ty pochvaly, moc si jich vážím, jsi úžasná, opravdu. Moc mě to potěšilo a usmívám se teď na monitor, jako hlupák.

5 Haň. | Web | 6. may 2013 at 21:21 | React

máš nádherný design. promiň, že jsem se tak dlouho neozývala, ale už sem snad budu chdoti častěji mmoc se mi tady líbí. :3
ten článek je náhodou pěkný. stejné jsem to měla včera s jedním klukem. :D ať ti to vyjde. :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement