Love the life you live, live the life you love .

6. may 2013 at 21:41 | Đenny |  stories
Je to tak jednoduché. Nechápu ty, co v tom vidí takové složitosti.. ano neříkám že život je zrovna vždycky nejrůžovější. Každý si projde něčím nepříjemným, co ho srazí na kolena, ale je jen na něm jak se s tím popere. Buďto to vezme optimisticky, a bude to brát jako překážku kterou mu život nadělil, aby ji překonal a stal se o trošku silnější než před tím. A nebo to vezme tou druhou cestou, bude se litovat a říkat jak to nezvládá, a nakonec to všechno vzdá. Ale proč ? Nic není nemožné, když se chce, a jsi ochotný pro to něco obětovat. je takový 'citát': 'Jestli chceš duhu, musíš se smířit s děštěm.' A myslím že je na tom dost pravdy.

Snažím se do světa koukat optimistickým pohledem. Ale vím kdy si sundat růžové brýle a začít to brát torchu realisticky. I když se mi zrovna vždycky nedaří být ta usměvavá holka [nesnáším přetvářku, tak když mi není nejlíp, nestydím se za to. Svoje city dávám najevo. nebudu nic zakrývat..], tak se snažím zlepšit si náladu a přestat myslet na to špatné. Protože čím víc budeme myslet na to špatné, ničemu nepomůžeme, jen to zhoršíme.

Large

Napadá mě teď tolik myšlenek. Tak mě omluvte za to, jestli tenhle článek někdy nebude dávat moc smysl. Nebo že budu plácat páté přes deváté. Ale chci to sem všechno vypsat. Jestli si to někdo přečte celé, tak by mě to mile překvapilo. A ještě víc by mě potěšilo, kdyby někdo na to napsal zase svůj názor, a jak to vidí. Ráda se dělím o svoje názory, a debatuji a porovnávám je s ostatními. Každý má jiné názory, a právě o to mi to příjde zajímavější. Tak se nebojte mi napsat svůj názor.


Large

Miluju ten pocit když dokážu to, co jsem si dlouhou dobu přála udělat. Můj momentální největší sen je uspět na gymnastických závodech. Bude to mistrovství republiky. Pojedu tam za starší skupinu [dorostenky] tak budu muset na sobě trochu zapracovat. Řekla jsem si že pro to, klidně obětuju svůj volný čas atd. Bude to příští tejden, a pojede se tam na celý víkend. Nemusela jsem tam jet, ale já jsem chtěla, protože taková šance se mi už v životě nemusí nikdy naskytnout. Chodím teď každý den běhat, abych měla větší kondičku, mohla si do sestavy přidat těžší prvky a abych to vůbec udýchala. Musím se přiznat že je to docela fuška. Také teď každý den cvičím a protahuju se, abych byla více ohebná. Jsem schopná trénovat každý den, abych se něco naučila. Taky že trénuju každý den. Věřím v to, že můžu uspět, když budu trénovat. Někomu se 2 týdny může zdát krátká doba, na to, aby se naučil plno cviků. Pro mě je to však plno času, a vím že se to naučím.

Moje druhé přání je, aby mi to vyšlo s panem X. ale ti kdo čtou můj blog, to už dávno vědí, a četli si moje básnění o něm v minulých článkách. Proto bych v tomhle článku dala prostor radši jiným myšlenkám.

Někdy mi příjde že život je strašně krátký. A můžeme ho žít a nebo prožít. [jojo písnička beru s nadhledem] Nechci skončit jako ta babička, která když bude vzpomínat na svůj život, tak si řekne: že se celý život honila jen za prácí, aby si vydělala peníze, které pak stejně nevyužila, protože na to nebyl čas. že si neužila mládí jen proto, že se strašně styděla a říkala si jak je všechno co udělá trapné a podobně. že pořát na něco čekala, místo toho aby si život užívala plnými doušky... Vím, že na to jak jsem mladá, přemýšlím o věcech ještě moooc daleko. prostě nechci aby se mi tohle přesně stalo. jako zas tak daleká budousnost mi to nepřipadá, protože život nám opravdu protéká mezi prsty.

Large

Dělejme co chceme. Říkejme svoje názory. Užívejme si života do kud můžeme. Přestaňme pořát na něco čekat, život je příliš krátký na to aby jsme neustále na něco čekali. Nečekejme na zítřek, protože dnešek už nikdy nevezmeme zpátky! Žijme přítomným okamžikem. říkejme lidem že je máme rádi, když to tak opravdu cítíme. Za co se stydět ? Nikdo není neomyslný. Každý dělá chyby. Ale je jen na něm, jestli se z nich poučí. Kdy už si konečně uvědomíme, že je to náš život a můžeme si dělat co jen chceme [zase ne, tak doslova] ?

Large
 


Comments

1 michaeela | Web | 7. may 2013 at 8:41 | React

Nee, modelka, ne tak uplně, jen jsem si to zkusila v rámci školy, kde to někdy potřeba no. Zkušenost možná fajn, ale akorát nevím jestli bych se tomuhle dokázala věnovat na plno, ale možná snad jo.

Mimochodem, píše hrozně pěkně. Já vůbec nejsem optimista, všechno to vidím černě i přes růžové brýle. Ale vždycky se najde někdo kdo mi náladu zlepší i když se děje zrovna něco ne moc přijemného.

Máš skvělý blog :3

2 forever-alonee | Web | 7. may 2013 at 12:43 | React

ke seskupení všeho co se stalo nového:
ach, koukám se na tvůl layout. třikrát si musím z takové krásy promnout oči - je to nádherné a ten popisek o mě mi opravdu lichotí:-* zlatíčko:3
těšila jsem se, že ve středu pojedu nakupovat ale zaase to asi nevyjde ... :'/ zase jsem nemocná. vím, je to hrozný ale já když jsem nemocná tak to nějak neřeším protože ostatní maj furt kecy, že simuluju a to už i učitelé. zrovna jeden učitel - v úterý jsme psali test - nebyla jsem . ve čtvrtek jsem přišla, že si ho napíšu a on řekl, že si napíšem dneska jenže já jsem veřer zvracela a mám hrozný křeče v břiše - se těším až mi budou spolužáci říkat jak říkal před celou třídou, že simuluju -.- já bych ale šla ... jenže celou noc jsem nespala a měla křeče.
ještě uvidím jak mi bude ... :'/
jinak, furt na tebe myslím ... i s tím skypem ! :) musíme si někdy pořádně popsat  ! :D
k článku fall in love:
proč by ti dávali zaracha ? vždyť nepíšeš nic špatného;) za to nemůžeš , že si zamilovaná , ne ?
tak jak tak čtu vypadá to, že do tebe bude taky trochu blázen. je hrozně rozkošný, když kluk píše takový věci :33 mooc vám to přeju and hope, že vám to vyjde.
hrozně bych ti přála aby ti to na tý republice vyšlo ... uff, třeba si teď píšu s nějakou budoucí mistryní - wohooo:33
k článku love the life you, live the life you love:
takovéhle články miluju<3 zazačátku bych ti chtěla říct ( ne, nechci se litovat ale chci to říct ) , že já to nemám moc lehké. mám spoustu problémů a musím říct, že jsem dost přecitlivělá. zvláště teď,  když jde o kámoše .... říkám jim pravdu a někdy své pocity ani nechápu ale já je prostě musím říct. koukají se na mě divně a v jejich výrazu je jasné, že si myslí : 'histerka' je mi to líto ale já prostě neumím držet hubu a neřešit to s nimi.
jsem ráda, že bereš život takhle jak bereš , takovýhle lidi jsou nejlepší. proč se přetvařovat ? k čemu to je ? -.- vždyť se to v nás potom bude vařit a vyjde to napovrch jako něco hrozného a ještě víc ubližujícího.
já bych ti tak přála aby ses na tý republicve dobře umístila - máš pravdu, pro něco takového se opravdu něco musí objetovat.
já se bojím, že mi proteče ale máš pravdu. nějak moc se bojím co si myslí ostatní ikdyž je mi to vlastně jedno. někdy se sama v sobě nevyznám ale naprosto s tebou souhlasím. musíme si užívat.
nejlepší na tom opravdu je, že OPRAVDU můžeme dělat co chceme. můžu kdykoliv vyjít ven na ulici a udělat cokoliv. jenže existuje taky pud sebe záchovy a vychovanost .
k tvému komentáři:
tvoje básnění o panu x. my vůbec nevadí a naplňuje mě štěstím, že se ti s ním daří - opravdu:3 stejně si myslím,že spolu chodit budete ;-* podle mě osud nás k různým lidem přivádí z nějakého důvodu - všechno má nějaké spojitosti. my si taky píšeme z nějakého důvodu - asi aby jsme měli stejný vansky .. hah :D už píšu kraviny .. tenhle komentář mi teda dává zabrat:-*

I'M HAPPY WHEN YOU'RE HAPPY.
snad si to pochopila->
mám tě nejradší <3

3 D. | Web | 7. may 2013 at 14:21 | React

true:-)) já většinou když se mi něco nedaří a je mi nejhůř nemyslím na to a jdu za kámoškou nebo tak, i když někdy nemám náladu vubec na nikoho a na nic, tak se s tim musim prostě poprat a není to dvakrát příjemné, ale život není nikdy jednoduchý:).krásný článek <3

4 Infinity | Web | 7. may 2013 at 22:59 | React

Nádherný článek, normálně si ho budu muset vytisknout a někam vylepit, protože tak dokonale jsi všechno vystihla, že jsi mi vzala všechna slova z úst, máme na život stejný názor.
Máš úžasný styl psaní :)

5 -jenn | Web | 8. may 2013 at 9:58 | React

Ten citát je dokonalý a z toho plyne ,že jde na zeď (facebook:D) :) Článek máš krásně napsaný a ten pocit že dokážu to,co jsem si vždy přála.. - NEZNÁM! :/:)

6 demence-mucq | Email | Web | 8. may 2013 at 11:22 | React

máš krásný design blogu, a celkově máš hezký blog. :)

7 Haň. | Web | 8. may 2013 at 15:57 | React

panebože, ten článek, to je nádhera. :3
dávám do záložek a přečtu si ho, až mi bude hrozně. v tomhle máme stejný názor. :3

zlatí, pokud jsi mi posílala nějaký ten mail s číslem, tak bohužel nedošel. ):

8 anettes | Web | 8. may 2013 at 20:45 | React

já jsem dost velký realista, sice si někdy maluju krásnou budoucnost s panem X, ale pak se zas vrátím nohama na zem a řeknu si, že tohle se děje jen v pohádkách

9 anyny | Web | 9. may 2013 at 15:58 | React

další snad dlouhý komentář:
k tvémnu komentáři a vypsání:
jojo, já už na ně opravdu prdím - jejich kecy o tom, že simuluju mě už vážně nebaví a řešit je nebudu. ten pocit, když je vám špatně sednete si k skype a čekáte nějakou milou zprávu o tom jak vám je od člověka, který na vás myslí ale nakonec vám píšou, že simulujete. ok, beru to moc vážně ale prostě možná už z té nemoci -.- bláznim . jinak, už je mi mnohem lépe už nemám přes den takové křeče. bohužel v noci se budím ale už to není tolikrát a naštěstí už nezvracím - maminka se bála, že to bude slepák nebo něco takového ale prej ne. chytila jsem to od babičky a je to taková viróza. prej ta doktorka:,,tak Anyny, teď si držela tři dny dietu tak teď musíš dobrat cukry. kup si co nejvíc můžeš coca-coly zmraž jí a pij jí" tak já tady chramstám colu - škoda, chtěla jsem přes tu dietu něco schodit a teď to zase nabaru -..- no nic.
já jsem taky hodně stydlivá a tak bych to s tím voláním asi neuspěchala. pokud ti to nevadí(:
jej, tak to ti nezávidím, že nemůžeš mít kluka ... já jsem svého prvního (jediného zatím) rodičům taky tajila jenže po schůzce s nim jsem se furt usmívala jak sluníčko a myslim, že to poznali a začali se vyptávat a já jim nechci lhát - aspoň ne v tomhle.
mistrině, přestaň si nevěřit! :) á ti věřim až až . heleď a kdy máš to kolo abych na tebe myslela .. teda né kolo ale republiku:)))
a zatím žádný nový článeček není :) takže si počkám:)

tvoje AnYnY :-*

YOU'RE BEST

10 Inny Emilly | Web | 10. may 2013 at 19:08 | React

máš krásný blog)) s tím že život můžeme žít nebo prožít.. ano něco na tom je. Bud mužeme jen tak přežívat a procházet životem a čekat co nám přinese nebo ho pořádně prožít.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement