June 2013

Let it go.

5. june 2013 at 19:04 | Đenny |  Diary
Promiňte, že jsem to tady delší dobu zanedbávala. Ale nebyl na to čas no, abych pravdu řekla, neměla jsem na to vůbec náladu a řešila jsem jiný věci.. Ale některým z vás jsem aktivně komentovala články :D :)

Poslední dobou jsem, bohužel, hodně náladová, nad vším moc přemýšlím, dělám si z věcí velkou hlavu a nad vším hledám hlubší význam. Proto mám blbou náladu. Připadám si jak na nějaké horské dráze. Jednou jsem nahoře a pak se ani nerokoukám a jsem zase dole. A vše se to udehrává takovou velkou rychlostí, že to nestíhám ani vnímat. Jak už jsem jednou říkala,. pořát nad něčím musím přemýšlet. A taky proto se mi ve škole viditelně zhoršili známky. V prvním pololetí jsem měla jen jednu 2 a v tomhle pololetí jich mám zrovna pět nebo šest... Není to tak hrozné. Spíš mě děsí ten skok, jak jsem se moc zhoršila. Nějaký podíl v tom má asi i pan X. Už asi 3 měsíce nemyslím pomalu na nic jiného než na něj. Nejdřív to vypadalo dost nadějně :3 Dokonce jsem se mu i líbila. Ale pak přišel nějaký zlom, a bylo to všechno fuč. Navíc jsem se s ním asi už 2 a pů měsíce neviděla -___- nedokážu pochopit, jak za takovou dobu když se nevídáme a ani si moc nepíšeme, můžu pořát chtít. Jak se říká,. srdci neporučíš. A je na tom asi kus pravdy.

Včera jsem byla tak moc poctěna, že jsem si mohla zkusit jaké je to si postát v ředitelně na koberečku. :D No, neudělala jsem nic hrozného, ale byla to sranda. :D Jeden kluk z mé třídy na mě vylil vodu, protože měl pocit že jsem na něj vylila jogurt [to je zas jiná hystorka:D:D:D:D] a tak mi polil celé záda. -__- To mě silně ehm nasralo naštvalo a tak jsem popadla něčí flašku co se zrovna válela na zemi a její obsah jsem na něj chctěla vylít. Samozřejmě že běžel na kluky [záchody] a asi si myslel že za ním tam nepoběžím, ale to se hoch dost spletl. :D Běžela jsem za ním a tam jsem ho hezky polila, ale i on mě :D Byli jsme oba uplně mokrý, a pobavili jsme tím celou třídu :D Horší pak bylo že jsme to musli vysvětlovat třídnímu, ředitelce a učitelce na chemii :D No a dneska jsme za trest, protože prý tak moc máme rádi vodu, jsme měli jít zalívat kytky. Ale jak debil jsem tam přišla jen já, a můj velmi ochotný a starostlivý kamarád nepřišel -.- musela jsem to všechno udělat sama, protože zapomněl... Za tohle jsem měla (mám) chuť polít znova, ale už né jen vodou :D
Large

Jak já se těším na léto
Zeptala bych se vás, jestli se taky těšíte, ale byla by to asi zbytečná otázka :D :D
Large
NEVER.
Pořát aspoň můžu doufat že mi to s panem X vyjde..
Něco ve mně mi říká, že to tak bude, že se mi splní to co chci :)
Tak mi držte palce, zítra se s ním mám po dlouhé době vidět:')♥
Doufám že mě nezklame, a pojede autobusem :))