January 2014

31. 1. 2014

31. january 2014 at 21:06 | Đenny
Jak já jsem ráda, že opět bloguju! Nejvíc z toho mě těší anyny, opravdu moc mi to chybělo.♥ /Vím, že se to snadno říká..ale prosím, netrap se!:-*/ Teď už vím, že mi blogování vydrží. Taky jsem ráda, že jsme dneska měli volno a nemuseli do školy. Ale, pro mě to zas taková sláva nebyla, protože jsme byli na kožní zkontrolovat stav mým pih (a že jich mám celkem dost-.- strašně mě to na sobě vadí, a tuhle věc bych klidně změnila, i když jsem spíš toho názoru, že bych na sobě nic neměnila a jsem ráda že já jsem já - jak říkám, tohle by byla malá vyjímka) a budou mi řezat dvě pihy na zádech! Prý, že mám takovej druh pih, který laserem vypálit nejsou-.- good, budu mít další jizvy. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Bolelo to hodně? Doktorka a kámoška mi říkala, že spíš bolí ta injekce a to řezání je pak spíš nepříjemný, ale nebolí to. Ale já znám to že to 'nebolí' :D

Těším se na zítra, jelikož jedu za mojí nejlepší kámoškou a budu u ní spát. Teď jsme si se ségrou dělaly domácí brambůrky a musím říct, bylo to moooc dobrý:3 Já bych poslední dobou jenom jedla, a nezajímá mě že bych mohla bejt tlustá. Vždycky se uklidňuju tím: 'To vysportuješ na gymastice, to vychodíš..' vím že to není pravda, ale nebudu řešit to jak budu nebo nebudu tlutá, prostě mi to chutná a tak to i sním!:D Když o tom tak mluvím, mám na něco chuť. Nevím o čem bych dál měla psát, když se mi nic neděje. Možná o tom jak se teď koukáme se ségrou a s mamkou na Farmář hledá ženu, a musím říct, že je to sranda:D To mi taky vždycky zlepší náladu. až moc často píšu že, ale nedokážu to nahradit něčím jiným30. 1. 2014

30. january 2014 at 21:02 | Đenny
Dobrý večeeer, konečně jsem se znovu rozhodla, že se vrátím k blogu. Zapomněla jsem jak moc mi to chybělo. Tohle všechno. Sice ještě nevím jak dlouho mi to vydrží, týden, dva, měsíc, nebo už na stálou dobu. Uvidím jak mě to bude bavit, to ale prozatím řešit nebudu. Tentokrát sem budu převážně psát deníčky atd. Aspoň zatím nemám na nic jiného náladu.


Nějakou tu dobu jsem měla blog i na bloggeru (blogspot), neříkám že se mi to tam nelíbilo, ale jak jsem zvyklá na blog.cz, tak jsem se tam nedokázala nic naučit. Nešly mě články rozřazovat do rubrik, a když už jsem to konečně pochopila že to jsou štítky, tak mi nešly dávat různé rubriky do menu nebo do záhlaví. Na bloggeru se mi možná líbí víc, ale nejsem na to vůbec zvyklá a tak se mi zdá jednoduší blog.cz. Ale každému vyhovuje něco jiného, takže jestli si chcete založit blog přes blogger, nechci vás od toho odrazovat.

Nezapomenu se zmínit o tom, že se dneska předávalo vysvědčení. A já měla dvě dvojky. Myslim, že je to slušné, jen mě štve, že je to zrovna z občanky a zemáku. Že jsme měli takovou, s prominutím, krávu na občanku, která mi řekla 'když se necháš vyzkoušet dám ti jedničku (samozřejmě jestli bych ze zkoušení dostala 1)' Tak se chci nechat vyzkoušet a ona mi řekne, 'Máš tu už dost známek. NE, nevyzkouším tě, dám ti dvojku.' a pak ostatní spolužáci krom mě píšou opravnou písemku, která jim vylepší známky. Samozřejmě bych všechny otázky věděla! oumajgád-.- proč mi tohle dělaj?

No, ale nechci tady řešit takový sračky, jako tohle. Už mě nebaví jak pořád máme řešit známky, kam půjdeme na školu, že se musíme snažit, teď na tom moc záleží, je to zbytečný si takhle kazit známky, přijímačky a blablabla.. Jo, vím že je to teď pro nás deváťáky důležitý, ale všeho moc škodí! Už bych potřebovala mít po přijímačkách, a jen si užívat tu pohodu, na kterou se tak těším, a poslední chvíle na základce, kde je to ještě labůžo oproti střední..

Včera jsem konečně byla na snb!! Jak já se na to těšila! Počasí bylo krásný, a navíc jsem jela místo školy. Bylo to super!

PS: Vždycky, když se dostanu do psací nálady, nebo uveřejňuju za dlouhou dobu nějakej článek, tak mám potřebu psát hrozně vážně a spisovně. :D Jen chci říct, že takhle doopravdy nemluvim, jen občas v článkách takhle píšu. Jestli tenhle článek bude vůbec někdo číst, neberte to vážně. :D