30. 1. 2014

30. january 2014 at 21:02 | Đenny
Dobrý večeeer, konečně jsem se znovu rozhodla, že se vrátím k blogu. Zapomněla jsem jak moc mi to chybělo. Tohle všechno. Sice ještě nevím jak dlouho mi to vydrží, týden, dva, měsíc, nebo už na stálou dobu. Uvidím jak mě to bude bavit, to ale prozatím řešit nebudu. Tentokrát sem budu převážně psát deníčky atd. Aspoň zatím nemám na nic jiného náladu.


Nějakou tu dobu jsem měla blog i na bloggeru (blogspot), neříkám že se mi to tam nelíbilo, ale jak jsem zvyklá na blog.cz, tak jsem se tam nedokázala nic naučit. Nešly mě články rozřazovat do rubrik, a když už jsem to konečně pochopila že to jsou štítky, tak mi nešly dávat různé rubriky do menu nebo do záhlaví. Na bloggeru se mi možná líbí víc, ale nejsem na to vůbec zvyklá a tak se mi zdá jednoduší blog.cz. Ale každému vyhovuje něco jiného, takže jestli si chcete založit blog přes blogger, nechci vás od toho odrazovat.

Nezapomenu se zmínit o tom, že se dneska předávalo vysvědčení. A já měla dvě dvojky. Myslim, že je to slušné, jen mě štve, že je to zrovna z občanky a zemáku. Že jsme měli takovou, s prominutím, krávu na občanku, která mi řekla 'když se necháš vyzkoušet dám ti jedničku (samozřejmě jestli bych ze zkoušení dostala 1)' Tak se chci nechat vyzkoušet a ona mi řekne, 'Máš tu už dost známek. NE, nevyzkouším tě, dám ti dvojku.' a pak ostatní spolužáci krom mě píšou opravnou písemku, která jim vylepší známky. Samozřejmě bych všechny otázky věděla! oumajgád-.- proč mi tohle dělaj?

No, ale nechci tady řešit takový sračky, jako tohle. Už mě nebaví jak pořád máme řešit známky, kam půjdeme na školu, že se musíme snažit, teď na tom moc záleží, je to zbytečný si takhle kazit známky, přijímačky a blablabla.. Jo, vím že je to teď pro nás deváťáky důležitý, ale všeho moc škodí! Už bych potřebovala mít po přijímačkách, a jen si užívat tu pohodu, na kterou se tak těším, a poslední chvíle na základce, kde je to ještě labůžo oproti střední..

Včera jsem konečně byla na snb!! Jak já se na to těšila! Počasí bylo krásný, a navíc jsem jela místo školy. Bylo to super!

PS: Vždycky, když se dostanu do psací nálady, nebo uveřejňuju za dlouhou dobu nějakej článek, tak mám potřebu psát hrozně vážně a spisovně. :D Jen chci říct, že takhle doopravdy nemluvim, jen občas v článkách takhle píšu. Jestli tenhle článek bude vůbec někdo číst, neberte to vážně. :D
 


Comments

1 aanyny | Web | 31. january 2014 at 18:05 | React

ahooj^ pamatuješ si mě ještě? koukala jsem na blog a jsem moc ráda, že sis na mě vzpoměla. za tu dobu, co jsem skončila s forever-alonee to se mnou šlo celkem z kopce. nejdřív jsem se chtěla přidat na blogspot kvůli jedné blogerce i kvůli zahraničním blogerkám, které do teď strašně obdivuji. bohužel, mi to tam vůbec nešlo, ani nastavovat vzhled a tak. blog.cz je prostě srdcovka na které budu asi ještě hodně dlouho. samozřejmě, že si pamatuji naše dlouhé komentáře <3 hrozně moc si mi chyběla. ani jsem tě (myslim) neodfollownula z instagramu :) hledala jsem a zjistila jsem, že nemám ani tvůj fb což mě docela překvapilo protože jsem měla vzato, že ano. ikdyž jsme se asi bavili v době, kdy jsem se trápila s tím jestli facebook ano nebo ne. hrozně mě štve, že jsme se obě dvě připojili k blogu v tuhle mojí strašnou dobu, v dobu, kdy řeším jednoho kluka. takže tě začnou články o něm hned nudit. nepíšu teď o ničem jiným. nemám na to náladu -__-. abych se vrátila k těm blogám, kterých mám opravdu dost. na forever-alonee se už nevrátím protože ho zjistila jedna slečna, která opravdu moje články číst nebude!! takže když klikneš na odkaz vedle jména tak tam je můj nový blog, který mám okolo pěti měsíců.

k tvému článku_
!!!!!!! juchů, chyběl mi tvůj spisovný styl psaní !!!! :D, chyběli mi tvoje názory. abych se přiznala, tak musím říct, že jsem si vysvědčení dost drsně posrala (ne, nemluvím sprostě ale jiné slovo pro to, co jsem udělala nenacházím). to, že si kazim život mi asi ani moc nevadí... něco je se mnou špatně. tehle rok jsem si "moc zamilovala" děják, matiku a fyziku, které jsem totálně neřešila a taky to tak dopadlo. táta, když viděl moje vysvědčení tak se na mě podíval a řekl, že musím dát talentovky. čekala jsem, že mi vynadá a chtěla jsem dostat vynadat. asi jsem tatínkova holčička. taky už chci pohodu!! už se těším až se ta střední vyřeší. podle mě jsou ty tvoje známky dost slušný !! :) áá, Denny konečně ! :)

jak dlouho jsme si nepsali? to je osud, že zrovna dneska jsem šla na starý blog a zrovna si přečtu tvůj komentář a ZROVNA JSI SE VRÁTILA NA BLOG !! já si vždycky myslela, že jsme spřízněné internetové kamarádky !:) těším se na tvojí odpověď.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement