February 2014

15. 2. 2014

15. february 2014 at 18:49 | Đenny
Už asi 45 minut koukám na prázdnou obrazovku a překonávám se něco tady sepsat.
Nejde to.
Ale proč tenhle článek vůbec píšu? Protože je asi konec s tímhle blogem. Je mi to líto, protože mě to baví (momentálně spíš - bavilo) a bude mi chybět třeba blogování a komentování si článků s anyny..:( Ale poslední dobou na to nemám vůbec čas, a abych se i přiznala, tak ani náladu. Většinou když už mám volnej čas, chci si odpočinout atd.. A když jsem se k blogu vracela, tak jsem si říkala až mě to zas přestane bavit, tak se do toho nebudu nutit, protože by ty články pak neměly smysl, už by to nešlo ze mě, ale jen z toho abych sem něco napsala. Kdo ví? Třeba se za týden, nebo měsíc vrátím. Ale teď si musím dát prostě pauzu. Promiň anyny, ale pro mě to nemá hodnotu, když bych se do toho musela pokaždé nutit. Můžem si pořád psát na instagramu:). Snad mě pochopíš..
Tak zatím bye bye
prozatím

2.2. 2014

2. february 2014 at 17:48
Whaat? To už je únor? Nepřijde mi ani to, že je rok 2014, natož že už v tomhle roce uběhl celej jeden měsíc!-.- Na konci roku 2013 jsem brečela, protože mi to přišlo hrozně líto, přišel strašnej stesk po dědoj, že už ho v životě neuvim, že už v životě neuvidím tátu, že se toho za ten rok toho tolik změňilo! Doufám, že tenhle rok bude utíkat pomaleji, nechci zase další novej rok 2015-.- Tenhle rok (nebo minulý rok?), se mi vůbec nechtěl slavit silvestr. Já vlastně vůbec neměla důvod to slavit. Nechápu proč to lidi vůbec slavěj. Co to vůbec je? Vždyť je to pořád to samý, další den, další rok. Je to pořád stejný, jen věci a události v tom se mění.


aaaa, je mi strašný teplo:D Ale nemůžu se odkrýt, protože se chci vypotit, abych byla zdravá. Pálí mě oči, a chci spát. Stejně jsem ten počítač rozjela jen abych mohla odpovědět anyny, a napsat tenhle článek aby zase ona mohla odpovědět mně.:D♥

17:17 přej si něcoo:3 Stejně si už dlouhou dobu přeju jen jedno-a to potkat nějakýho úžasnýho,krásnýho,vtipnýho,chytrýho,v pohodě kluka, kterej mě bude milovat. haha, jsem pěkně naivní.:D I kdyby takovej kluk existoval (jakože asi neexistuje) tak by určitě chtěl zrovna mě. Jasně, haha.

Asi se jdu najíst. Zase. :D
A pak si půjdu lehnout, aby mě teda bylo líp.
Tak zatím
xoxo